, , , , , , Paskelbė on

Kada parduodant nekilnojamąjį turtą reikia mokėti 15 % gyventojų pajamų mokestį

Pirmą kartą parduodantys nekilnojamąjį turtą žmonės dažnai nežino, kada reikia mokėti gyventojų pajamų mokestį, kiek laiko turtą reikia išlaikyti, kad jo išvengtų. Dažnai apie šį mokestį pardavėjai sužino tik notaro biure.

Skaityti daugiau

, , , , , , , , , , , , , Paskelbė on

Nekilnojamojo turto brokeris Varėnoje, Dzūkijoje

Sveiki, esu Mantas Radzevičius – nekilnojamojo turto agentūros “Dėdė”, įsikūrusios Varėnos mieste, direktorius. Šioje nekilnojamojo turto agentūroje dirbu nuo 2007 metų. Per visą darbo laiką teko susidurti su įvairiais iššūkiais parduodant, ieškant, nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikiant NT paslaugas ar  padedant išspręsti teisinius reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Stengiuosi padėti savo klientams, kad patenkintas būtų tiek pardavėjas, tiek pirkėjas. Skaityti daugiau

, , , , , , , , , Paskelbė on

Dzūkijos nekilnojamojo turto skelbimai

Mūsų nekilnojamojo turto agentūra suteikia galimybę nemokamai reklamuotis varenis.lt tinklapyje. Skelbimų svetainėje galite pateikti nekilnojamojo turto ar kitos kategorijos skelbimą. Priimami, tik pietų Lietuvai aktualūs skelbimai. Šiame tinklapyje rasite naujausius Varėnos, Alytaus, Druskininkų, Lazdijų rajono skelbimus. Kam mokėti už skelbimo talpinimą skelbiu.lt ar kitoms skelbimų svetainėms? Pirmiausia išbandykite nemokamą reklamą varenis.lt !