Parduodami 3 sklypai Varėnos rajone ,Pamusių kaime. Bendras plotas 21 ha.

Informacija

ID: #6082
Kaina: 27,000 €
Kategorija: Sklypai
Išskirtinumas: Naujas !
Vietovė: Pamusiai
Įvertinimas:

Parduodami trys sklypai kurių bendras plotas yra 21,00 HA. SKLYPAI TINKAMI ŪKININKAVIMUI, SODYBŲ STATYBAI AR KAIMO TURIZMO VEIKLAI!

Namų valdos sklypas su statiniais 38 arai. Namų valda apsupta gražaus miškelio, vienkiemis, geras privažiavimas, elektra, yra geras šulinys, naujai pastatyta rąstinė pirtis ( neįrengta ), gyvenamąjį namuką reikėtų pasitvarkyti, bet gyventi galima, didelis ūkinis pastatas, didelis rūsys, sodas, teritorija šienaujama-tvarkinga, ramybė ir poilsis gamtos apsuptyje ištisus metus. Aplink namų valdą yra 10 hektarų dirbamos žemės, žemė yra pakankamai derlinga, ne smėlis. Sklype yra dar viena buvusi sodyba ( pamatai ). Kitas 10,59 ha sklypas yra už kilometro, iš jo 3,8 ha miško, miškas ataugantis, dalis buvo išversta viesulo. Žemės sklypus yra galimybė pirkti atskirai. Sodybos kaina apie 27 tūkst., žemės kaina apie 57 tūkst. eurų.

*** Sklypus galima padalinti į kelias mažesnes dalis, kurias, galima pasilikti sau, o kitus parduoti, kad atsipirktų viso sklypo įsigijimo išlaidos; Galimas keitimas į nekilnojamąjį turtą Vilniuje, Varėnoje, Druskininkuose ( butą, patalpas, sklypą ).
*** Pro sklypą teka upelis, aptvėrus puiki vieta galvijų, avių, ar žvėrių auginimui ( danielių, elnių).

SUSISIEKIMAS
Apie 5 km. nuo kelio Vilnius-Valkininkai-Alytus.

ATSTUMAI

Vilnius – 61 Km.
Alytus – 39 km.
Kaunas – 109 km.
Varėna – 20 km.

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt
Daugiau NT skelbimų Varėnos mieste ir rajone – www.varenis.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Kodėl verta kreiptis?

Nuo 2007 metų dirbu tik Dzūkijos regione, daugiausia Varėnos rajone, todėl puikiai išmanau šio regiono nekilnojamojo turto kainas, specifiką, rinką ir žinau kaip geriausiai ir greičiausiai parduoti Jūsų nekilnojamąjį turtą.

Kreipkitės! Jeigu nesugebėsiu padėti, Jums tai nieko nekainuos!

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)
Tel: 8 622 90042

Varėnos brokeris, nekilnojamojo turto pardavimas Dzūkijoje, nekilnojamojo turto agentas, butai Varėnoje, butas Varėnoje, sodybos Dzūkijoje, sodai Varėnos rajone, sklypai Senojoje Varėnoje, parduoda sklypą Varėnoje, parduoda sodybą, parduoda namą Varėnoje, Varėnos nekilnojamojo turto tarpininkas, tarpininkas Varėnoje, Varėnos nt, nt Varėnoje, brokeriai Varėna, turto pardavimas Varėnos rajone, nekilnojamojo turto paslaugos Varėnoje, Dzūkijoje,

Map