14 arų sklypas prie Daugų ežero! Andriūnų k.

Pasiūlymas negalioja!

Aprašymas

PASIŪLYMAS NEGALIOJA!

 

Parduodamas 0.1399 ha. sklypas prie Daugų ežero! Apie 90 m. ežero pakrantės!
Ežero pakrantė smėlėta. Sklypas apaugęs medžiais ir krūmynais. Sutvarkius pakrantę, tai ideali vieta poilsiui ar žvejybai prie vieno iš gražiausių Lietuvos vandens telkinių – Daugų ežero.

DAUGŲ EŽERAS
Daugų ežeras, dar vadinamas Didžiuliu, yra Alytaus rajone, netoli Daugų miestelio. Didžiulis iš kitų Dzūkijos ežerų išsiskiria savo forma ir dydžiu. Daugų ežeras susidarė ledynams tirpstant, įgavo įdomią formą primenančią gulinčią H raidę, kurios abu šonai ištįsę iš šiaurės vakarų į pietryčius. Daugų ežeras iškilęs 130m virš jūros lygio, jo plotas yra 912ha, vidutinis gylis 13,2, o didžiausias 44m. Daugų ežero gruntas – priemolis. Pietvakarinės šio ežero dalies ilgis 6,5 km, o plotis 1,5 km, o šiaurrytinės Daugų ežero dalies ilgis 6,7 km ir plotis 0,5 km. Abi Daugų ežero dalys jungiasi 2 km ilgio ir 300 – 400 m pločio vandens juosta. Bendras ežero krantų ilgis 42 km. Numelioravus Daugų ežero pakrantes 1928 – 1931 m. ežero vandens lygis nukrito 2 metrais.

Daugų ežeras yra rininio tipo. Duburį sudaro 4 skirtingos krypties rinos. Dugno reljefas sudarytas iš daubų, iškilimų, seklumų ir salų. Salos sudaro 1,6ha. Pietvakarinėje ežero dalyje vyrauja maždaug 30 – 40 m gyliai, o didžiausias gylis yra šios dalies gale ir siekia 44 m. Abi Daugų ežero atšakas jungia sėklius, kurio dugnas lygus. Daugų ežeras turi kelis pusiasalius vienas iš jų vadinamas Kirklių ragu. Abu ežero pusiasaliai yra užpelkėję, vietomis yra gana sunku praeiti, tačiau juose yra paplūdimių ir vietų, tikrai tinkančių poilsiui, žvejybai, pramogoms, vandens sportui bei turizmui.

Daugų ežere gausu žuvų. Sugaunama nemažai kuojų, karšių, karpių, aukšlių, lydekų, ešerių, stintų, šamų, sykų, lynų, karosų, seliavų, ungurių ir kitų žuvų.

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt
Daugiau NT skelbimų Varėnos mieste ir rajone – www.varenis.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)

Brokerio kontaktai

admin


    [recaptcha]

    Call Now Button