Išnuomojamos įvairių plotų patalpos, buvusios Norfos patalpose Varėnos m.

5€
Objekto tipas: Nuoma

Aprašymas

PASIŪLYMAS NEGALIOJA

Pastatas strategiškai patogioje vietoje, prie judrios Savanorių ir M.K Čiurlionio gatvės. Šalia miesto turgus, už 200 metrų prekybos centras „Maxima”, autobusų ir geležinkelio stotys.

Varėnoje, Savanorių g. 11, buvusiame „Norfa” PC nuomojamos įvairių plotų patalpos. Galimi patalpų dydžiai 22 m2, 46 m2, 70 m2, 140 m2 ir kt… Esant poreikiui didesnėms patalpoms yra galimas ir patalpų apjungimas. Prie pastato erdvi automobilių aikštelė, iki 88 parkavimo vietų. Patogus susisiekimas iš visų Varėnos vietų. Geras matomumas nuo gatvės. Viena intensyviausių Varėnos vietų. Patalpų nuomos kaina nuo 5 eurų + PVM už 1 m2.

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt

* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

NTA „Dėdė“ direktorius
Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų atsiranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. NT rinkoje dirbu nuo 2007 m. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos. Visas šias žinias stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    [recaptcha]

    Call Now Button