Parduoda sodybą ramioje ir gražioje vietovėje Pamusių k.

25 000€
Objekto tipas: Sklypai

Informacija

  • Elektra
  • Geras privažiavimas

Aprašymas

Svajojate turėti sodybą ramioje vietoje? Norite pailsėti kaime, pagrybauti miške, pažvejoti ar pasimaudyti ežere? Aplink daugybė vandens telkinių, miškai!

Parduodama sodyba Pamusių k., Varėnos r., namų valda yra 38 arai, sodyba yra vienkiemyje, dalis sodybos apsupta miško, miškas priklauso taip pat, ( puikiai auga įvairūs grybai ir uogos ), bei ribojasi su dirbama žeme, kurios yra 10 hektarų, žemė derlinga. Sodyboje yra gyvenamasis namukas, didelis ūkinis pastatas, bei naujai pastatytas rąstinis namukas su terasa. Elektra, geras šulinys, didelis rūsys, yra sodas ( obelys, slyvos, vyšnios, šaltalankiai, serbentai, svarainiai). Ramybė ir poilsis gamtoje ištisus metus. Sodybą galima pirkti su namų valda, arba su aplink esančiu 10 hektarų žemės sklypu, beje norintiems dar daugiau, už kilometro yra dar vienas sklypas – 11 hektarų, dalis žemės dirbama, o dalis miško. Viso 21 hektaras žemės. Perkant viską kartu, kainą sutartinė. Sodyba su namų valda – 25 tūkst. Eur.

Namo Plotas: 50 m²
Sklypo plotas: 38 a
Namo statybos metai: 1965
Pastato tipas: Medinis
Šildymas: Kietu kuru
Vanduo: Šulinys

ATSTUMAI
Iki Alytaus apie 35 km.;
Iki Vilniaus apie 76 km.;
Iki Varėnos apie 18 km.;

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

NTA „Dėdė“ direktorius
Kam patikėsite turto pardavimą? Rinkos naujokui, ar 13 metų patirtį turinčiam brokeriui? Atstovauju savo klientus parduodant, nuomojant ar padedant nusipirkti nekilnojamą turtą. Sukaupiau ilgametę patirtį, klientų aptarnavimo ir  nekilnojamojo turto pardavimų srityje. Dirbu nuo 2007 m. Visada esu pasiruošęs susitikti ir aptarti Jums rūpimus klausimus.