Parduodama sodyba Panočių k., Varėnos r. Panočių k.

Pasiūlymas negalioja!
Objekto tipas: Namai

Aprašymas

Parduodama sodyba tinkama nuolatiniam gyvenimui arba poilsiavimui. Iki sodybos geras, asfaltuotas privažiavimas, tik paskutinius 300 metrų reikia pavažiuoti geru žvyrkeliu. Sklypas kraštinis, aplinkui dirbami laukai, tik vakarinėje sklypo pusėje, tvarkinga, prižiūrėta kaimynų sodyba. Tik už 100 metrų Mikalčiūnų miškas, kuriame galėsite grybauti ar tiesiog pasivaikščioti ir pakvėpuoti švariu oru. Panočiai – gražus ir ramus kaimelis, nuo Varėnos miesto nutolęs per 20 km. Čia yra pagrindinė mokykla, maisto prekių parduotuvė “Aibė”. Netoliese yra Panočių tvenkinys su naujai įrengtu paplūdimiu, tai puiki vieta žvejybai ir maudynėms. Kaime yra aktyvi „Panočių krašto bendruomenė”. Bendruomenė vienija ir jungia gyventojus. Bendruomenių atstovai organizuoja šventes bei kitus renginius, vykdo įvairius projektus, rengia projektus paramai iš valstybės gauti – skirtus kultūriniams renginiams, tradicijų puoselėjimui, materialinės bazės stiprinimui, viešųjų erdvių tvarkymui bei bendruomeniškumui skatinti.

Gyvenamasis namas rąstinis, geros būklės, šiltas, 1940 m. statybos. Yra 2 kambariai, šildymas pečiais. Name sudėti plastikiniai langai. Yra 3 ūkiniai pastatai. 1 .Ūkinis pastatas – 94 kv.m. 2 Ūkinis pastatas – 64 kv.m. 3 Ūkinis pastatas – 20 kv.m. Sklypas lygaus paviršiaus, prižiūrėtas. Prie namo yra brandus sodas.

BENDRA INFORMACIJA
Namo statybos metai – 1940 m. ;
Namo plotas – 55 kv.m.;
Sklypo plotas – 33 a.;
Vanduo – Šulinys;

ATSTUMAI
Varėna – 20 km.;
Vilnius – 90 km.,
Kaunas – 138 km.
Panočių tvenkinys – 1.5 km.
Artimiausia parduotuvė – 1.7 km.;
Mokykla – 1.7 km.;
Autobusų stotelė – 200 m.;

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.

Ieškote nekilnojamojo turto Varėnos rajone? Kreipkitės!

* Turime NT pasiūlymų kurie nėra skelbiami skelbimuose;
* Jūs pirmas sužinosite apie parduodamą nekilnojamąjį turtą;

——————————————————————————————————————————————————————————
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt
Daugiau NT skelbimų Varėnos mieste ir rajone – www.varenis.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)
Tel. 8 622 90042

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

NTA „Dėdė“ direktorius
Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų atsiranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. NT rinkoje dirbu nuo 2007 m. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos. Visas šias žinias stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.






    [recaptcha]

    Call Now Button