Sklypas prie Ūlos upės Krokšlio kaime

Pasiūlymas negalioja!

Aprašymas

NEGALIOJA!

Ieškote sklypo prie vandens poilsiui? Šis sklypas puikiai tinkamas poilsiavimui prie upės. Rami ir atoki vieta, net 53 metrus ribojasi su upe. Yra suprojektuotas kelias iki pat sklypo, bet realiai palikus automobilį prie artimiausios sodybos, reikia eiti apie 300-500 metrų iki sklypo. Sklypas tikrai vertas dėmesio, nes ateityje tokių sklypų kainos tikrai didės.

Parduodamas 0.3800 ha. sklypas prie Ūlos upės Krokšlio kaime, Varėnos rajone. Sklypas ribojasi 53,26 m. su baidarininkų pamėgta Ūlos upe. Sklypo didžiausią dalį užima pieva, nors sklypo paskirtis miškų ūkio. Šis objektas – puiki investicija į žemės sklypą prie vienos gražiausių Lietuvos upių. Sklype galima įrengti poilsio vietą baidarininkams ir ne tik.

Privažiavimas – Nuo Varėnos iki Krokšlio kaimo apie 23 Km.

Šiek tiek informacijos iš vilkpedija.lt

Krokšlys (arba Šumas) – kaimas Varėnos rajone, Ūlos kraštovaizdžio draustinyje, Dzūkijos nacionaliniame parke. Seniūnaitijos centras. Išsidėstęs 4 km piečiau Rudnios, 10 km į vakarus nuo Dubičių, 3 km iki Lietuvos-Baltarusijos valstybės sienos, greta Čepkelių gamtinio rezervato, Ūlos aukštupyje. Kaimą upė Ūla dalina į dvi dalis – Krokšlį ir Šumą. Kuomet Ūlos upe ėjo siena, gudiškoji jo pusė vadinosi Šumy, o lietuviškoji – Krokšlys; neva Ūla ten garsu savo tėkmę rodžiusi. Nuo Dubičių iki Krokšlio Ūla teka kanalu.

Pietinė kaimo dalis – Šumas

Ūla, dalinanti kaimą į Krokšlį ir Šumą

Netoli kaimo yra „sausas ežerėlis“, kuriame anksčiau kaimo jaunimas lošdavo futbolą ir ganydavo arklius. Šiuo metu ten stovi Česnulio paminklas kaimo futbolininkui. Šumo pusėje auga du ąžuolai, pasodinti 1933 m., S. Dariaus ir S. Girėno žūties dieną jų skrydžiui įamžinti (sodino Kazimieraičių draugija). Vėliau skrydžiui atminti pastatytas ąžuolinis baublys.

Labai didelis gaisras, apėmęs apie 400 ha miškų bei pelkių, įvyko 1959 m. Varėnos rajone, prie Kriokšlio kaimo. Kol vyrai padėjo gesinti miškus, moterys ir vaikai saugojo gyvulius, kurie buvo suvaryti į Ūlos upę. Laimei, gaisro liepsnos nepasiekė kaimų.

Pagal lenkų valdžios 1921 m. atliktą surašymą kaime gyveno 105 žmonės, iš kurių 95 užsirašė lietuviais, 9 lenkais ir 1 baltarusiu.

PRIVALUMAI
Ribojasi su upe 53 metrus;
Labai gera kaina;
Ateityje tokių sklypų kainos tik didės;
Rami ir nuošali vieta;

Per brangu? Siūlykite savo kainą.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt
Daugiau NT skelbimų Varėnos mieste ir rajone – www.varenis.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)

Brokerio kontaktai

admin


    [recaptcha]

    Call Now Button