Parduodama sodyba Merkinės miestelyje Merkinės k.

44 000€
Objekto tipas: Namai

Aprašymas

Parduodama sodyba gražioje ir ramioje Merkinės miestelio dalyje. Tai puiki vieta tiems, kurie ieško ramybės ir gamtos artumo, tačiau nori būti netoli visų miestelio patogumų. Šalia sodybos yra parduotuvės, kavinės, lankytinos vietos, o netoliese teka upė Merkys ir stovi Merkinės piliakalnis.

Sodybos ypatumai:

  • Vanduo ir kanalizacija
  • Geras privažiavimas iki pat sodybos
  • Name yra vanduo, kanalizacija
  • Netoli miestelio centro
  • Aplinkui daug lankytinų vietų

Pagrindinė informacija:

Adresas: Merkinės mstl., Nemunaičio g. 12
Namo plotas – 82,83 kv.m.
Sklypo plotas – 0,1680 ha.

Merkinė – svarbus istorinis miestelis, garsus savo palikimu. Šalia Merkinės driekiasi kelias į Druskininkus.
Merkinė buvo strateginis LDK gynybos įtvirtinimas. Ypatinga reikšmė tenka iki mūsų dienų neišlikusiam Merkinės pilies kompleksui. Su šiuo faktu susiję ir daugybė Merkinės lankytinų vietų.

Viena labiausiai lankytinų vietų –  Merkinės apžvalgos bokštas, iš kurio atsiveria puikūs Nemuno ir Dzūkijos nacionalinio parko apylinkių vaizdai. Merkinės bokštas yra 25 metrų aukščio. Jis pastatytas visai netoli nuo miestelio centro, leidžiantis link tilto per Nemuną Lazdijų kryptimi.

Netoli Merkinės apžvalgos bokšto yra ir Merkinės piliakalnis (buvusi pilies vieta). Į ją galima užlipti laiptais, kurie prasideda prie automobilių stovėjimo aikštelės šalia Nemuno tilto. Pervažiavus Nemuną ( Lazdijų link) , nuorodos nuves iki Janionių akmenų – paleoastronomės stebyklos su saulės laikrodžio likučiais.

2023 metais duris atvėrė ir Stėgalių stumbrynas bei renovuotas Čepkelių pažintinis takas su nauju apžvalgos bokštu.

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button