Komentarų: 0

Apie sandarumo testą jūsų namui

Sandarumo testas yra svarbus tyrimas, padedantis nustatyti pastato sandarumo lygį bei aptikti nesandarias jo vietas. Šis testas yra būtinas naujai statomų namų pridavimui, nes namo sandarumas yra vienas iš esminių kokybiško ir ekonomiško gyvenamąjo namo rodiklių. Tai tiesiogiai susiję su žieminių šildymo kaštų efektyvumu. Mūsų atliekamas sandarumo testas yra šiuolaikinis ir tikslus būdas aptikti statybos defektus, taip pat įvertinti langų, durų gamybos, užsidarymo ir sumontavimo kokybę.

Kokioje statybų stadijoje atliekamas sandarumo testas?

Sandarumo testas turėtų būti atliekamas baigtame statybos etape, prieš atliekant pastato energinio naudingumo sertifikavimą. Labai svarbu atlikti sandarumo testą prieš sumontuojant lubas ar gipsines sienas, kad būtų lengviau pašalinti aptiktus nesandarumus. Pastato sandarumas turi būti išmatuotas ne anksčiau kaip vienerius metus iki energinio naudingumo sertifikavimo.

Kada rekomenduojama atlikti sandarumo testą?

Sandarumo testas naujos statybos metu rekomenduojamas:

  • Siekiant gauti pastato A, A+ ar A++ klasės energinio naudingumo sertifikatą.
  • Prieš atliekant vidaus apdailą, kad būtų lengviau ištaisyti aptiktus nesandarumus.
  • Bet kuriuo vėlesniu statybos etapu, siekiant kontroliuoti ir užtikrinti darbų kokybę.

Kaip atliekamas sandarumo testas?

Prieš sandarumo testą išjungiamos ir užsandarinamos nuo oro patekimo iš lauko, pastato vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemos. Uždaromi visi langai, liukai ir išorinio įėjimo durys. Į išorines pastato duris įstatomos pučiančios durys. Testas atliekamas dviem etapais: pirmo etapo metu iš pastato traukiamas oras į lauką, antro etapo metu – į pastatą pučiamas oras iš lauko. Testo metu atliekame nesandarių vietų paiešką naudojant termovizorių, dūmų generatorių ir oro srauto greičio matuoklį.

Kiek kainuoja sandarumo testas?

Mūsų sandarumo testai yra prieinami skirtingais paketais:

  1. Sandarumo lygio nustatymas: 120 Eur
  2. Sandarumo lygio nustatymas su nesandarių vietų diagnostika: 150 Eur
  3. Sandarumo testas namo pridavimui išduodant protokolą namo sertifikavimui: 200 Eur

Užsakyti paslaugą galite čia: https://sertifikatas24.lt/sandarumo-testas/

Tel. +370 622 90042

Komentarų: 0

Lubų Atnaujinimas ir Šilumos Izoliacija: Energijos Taupymas ir Komfortas

Lubų atnaujinimas ir šilumos izoliacija yra esminės priemonės siekiant pagerinti namo patogumą bei sumažinti energijos sąnaudas. Šiame straipsnyje tyrinėsime, kaip tinkamai atliktas lubų atnaujinimas gali prisidėti prie šilumos izoliacijos efektyvumo, taip užtikrinant energijos taupymą ir aukštą gyvenimo komfortą.

Vienas iš kokybiškiausių sprendimų su gera šilumos izoliacija yra lubumenas.com įtempiamos lubos →


Plačiau
Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto paslaugos Alytaus ir Druskininkų mieste

Ieškote nekilnojamojo turto agentūros, kuri teiktų brokerių paslaugas Alytuje arba Druskininkuose?

Jums reikalingas profesionalus, patikimas brokeris, galintis sėkmingai parduoti ar padėti nusipirkti nekilnojamąjį turtą? O gal ieškote žmogaus, kuris galėtų padėti surasti Jūsų būstui nuomininkus? Mūsų nekilnojamojo turto agentūra pasiruošusi Jums padėti. Mes teikiame nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas tik Dzūkijos regione. Gerai žinome šį kraštą ir nekilnojamojo turto rinkos specifiką, šiame regione.

Komentarų: 0

Sklypai Senojoje Varėnoje

Senoji Varėna – artimiausia ir didžiausia gyvenvietė šalia Varėnos miesto. Nuo miesto centro iki Senosios Varėnos tik apie 5 km. Čia perka sklypus ir statosi namus ne tik vietiniai gyventojai, bet ir varėniškiai ir atvykėliai iš kitų miestų.
Plačiau

Call Now Button