Komentarų: 0

Sklypai Senojoje Varėnoje

Senoji Varėna – artimiausia ir didžiausia gyvenvietė šalia Varėnos miesto. Nuo miesto centro iki Senosios Varėnos tik apie 5 km. Čia perka sklypus ir statosi namus ne tik vietiniai gyventojai, bet ir varėniškiai ir atvykėliai iš kitų miestų.
Plačiau

Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto paslaugos Alytaus ir Druskininkų mieste

Ieškote nekilnojamojo turto agentūros, kuri teiktų brokerių paslaugas Alytuje arba Druskininkuose?

Jums reikalingas profesionalus, patikimas brokeris, galintis sėkmingai parduoti ar padėti nusipirkti nekilnojamąjį turtą? O gal ieškote žmogaus, kuris galėtų padėti surasti Jūsų būstui nuomininkus? Mūsų nekilnojamojo turto agentūra pasiruošusi Jums padėti. Mes teikiame nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas tik Dzūkijos regione. Gerai žinome šį kraštą ir nekilnojamojo turto rinkos specifiką, šiame regione.

Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto brokeris Varėnoje, Dzūkijoje

Sveiki, esu Mantas Radzevičius – nekilnojamojo turto agentūros „Dėdė”, įsikūrusios Varėnos mieste, direktorius. Šioje nekilnojamojo turto agentūroje dirbu nuo 2007 metų. Per visą darbo laiką teko susidurti su įvairiais iššūkiais parduodant, ieškant, nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikiant NT paslaugas ar  padedant išspręsti teisinius reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Stengiuosi padėti savo klientams, kad patenkintas būtų tiek pardavėjas, tiek pirkėjas.
Plačiau

Call Now Button