Komentarų: 0

Energetinis naudingumo sertifikatas internete – senos statybos pastatams

Šiuo metu dažniausiai pastatų savininkai užsakinėja namo, sodybos sertifikatą, bet suteikiama pastato klasė jiems nesvarbi. Sertifikatą užsakinėja, nes jį turi pateikti notarui Pirkimo-Pardavimo sutarties metu, o po to apie jį pamiršta.

Interneto svetainėje sertifikatas24.lt, klientai dažniausiai užsakinėja senų pastatų naudingumo sertifikatus, tai yra iki 2007 metų statybos pastatams. Kiekvienas specialistas turintis kvalifikacijos atestatą, pastatus sertifikuoti gali visoje Lietuvoje. Šiems pastatams dažniausiai suteikiama klasė – F, E, D. Jeigu pastatas pastatytas ar renovuotas pagal tinkamas charakteristikas jiems suteikiamas C ir aukštesnės klasės sertifikatas. Norint gauti geresnę klasę, tai yra C ir aukštesnę, būtinai reikia turėti langų gamintojo, montuotojo sertifikatą. Langų sertifikatas – atitikties deklaracija. Taip pat įėjimo durų sertifikatą – atitikties deklaracija.  Jeigu yra garažas ir jis šildomas, reikia garažo vartų sertifikato – atitikties deklaracija.

Dažniausiai klientams kurie parduoda namus, sodybas, energetinė klasė nėra svarbi jie pageidauja gauti kuo greičiau pastato sertifikatą, kurį galėtų pateikti notarui, kad galėtų sudaryti pirkimo-pardavimo sandorį. Tokie klientai, kuriems pastato klasė visiškai nesvarbi, specialistui turi pateikti pastato inventorizaciją (kadastrinė pastato byla), pastato registro centro išrašą, kitus formalumus specialistas sutvarko telefonu ir el. paštu. Energetinio naudingumo sertifikatas dažniausiai apskaičiuojamas per parą, kartais ilgiau, tai yra per 2-3 darbo dienas. Sertifikatas klientui pristatomas el. paštu, kurį jis gali persiųsti notarui arba atsispausdinti ir turėti sandorio metu. Buto, Namo, sodybos sertifikavimo kaina priklauso nuo pastato ploto, aukštų skaičiaus ir kitų savybių. Dažniausiai klientai kreipiasi dėl senų sodybų sertifikavimo, kurių statybos metai iki 2007 metų. 2021 metais tokių pastatų energetinio naudingumo sertifikato kaina 70-90 Eur. Pastatų sertifikatas galioja 10 metų.  Daugeliu atvejų pastatų savininkai negalės apsieiti be pastatų sertifikavimo specialisto paslaugų. Bet pvzd. senos statybos butams, energetinio naudingumo sertifikatą gali užsakyti ir notarų biuras. Butui bus suteiktas žemiausios klasės sertifikatas, bet to pilnai užteks sandorio atlikimui. Tokio sertifikato kaina apie 15 eurų. Norintys daugiau informacijos apie sertifikavimo eiga, kreipkitės į šias paslaugas teikiančias įmones ar fizinius asmenis.

Komentarų: 0

Sklypai Senojoje Varėnoje

Senoji Varėna – artimiausia ir didžiausia gyvenvietė šalia Varėnos miesto. Nuo miesto centro iki Senosios Varėnos tik apie 5 km. Čia perka sklypus ir statosi namus ne tik vietiniai gyventojai, bet ir varėniškiai ir atvykėliai iš kitų miestų.
Plačiau

Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto paslaugos Alytaus ir Druskininkų mieste

Ieškote nekilnojamojo turto agentūros, kuri teiktų brokerių paslaugas Alytuje arba Druskininkuose?

Jums reikalingas profesionalus, patikimas brokeris, galintis sėkmingai parduoti ar padėti nusipirkti nekilnojamąjį turtą? O gal ieškote žmogaus, kuris galėtų padėti surasti Jūsų būstui nuomininkus? Mūsų nekilnojamojo turto agentūra pasiruošusi Jums padėti. Mes teikiame nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas tik Dzūkijos regione. Gerai žinome šį kraštą ir nekilnojamojo turto rinkos specifiką, šiame regione.

Komentarų: 0

Nekilnojamojo turto brokeris Varėnoje, Dzūkijoje

Sveiki, esu Mantas Radzevičius – nekilnojamojo turto agentūros “Dėdė”, įsikūrusios Varėnos mieste, direktorius. Šioje nekilnojamojo turto agentūroje dirbu nuo 2007 metų. Per visą darbo laiką teko susidurti su įvairiais iššūkiais parduodant, ieškant, nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikiant NT paslaugas ar  padedant išspręsti teisinius reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Stengiuosi padėti savo klientams, kad patenkintas būtų tiek pardavėjas, tiek pirkėjas.
Plačiau