Parduodamas butas Vytauto g. 48, Varėnos mieste Varėnos m.

52 000€
Objekto tipas: Butai

Aprašymas

Jaukus butas Varėnos miesto centre – puiki vieta gyvenimui!

Siūlome Jums išskirtinę galimybę įsigyti jaukų butą už gerą kainą, renovuotame daugiabutyje, Varėnos miesto centre! Šis 2 kambarių butas yra 4 aukšte iš 5, todėl galėsite mėgautis puikiu miesto vaizdu. Buto kaina taip pat viliojanti, pradinė kaina 53 500 Eur. Bute sudėti kokybiški plastikiniai langai, o balkonas įstiklintas. Įdėtos šarvo durys. Kambariai atskirti, tačiau yra galimybė sujungti virtuvę su miegamuoju, tai leis jums kurti erdvų ir jaukų butą, pritaikytą jūsų poreikiams. 2019 metais daugiabutis buvo renovuotas. Butas šiltas, bet šildymo išlaidos nedidelės, nes pastatas renovuotas. Didžioji dalis renovacijos mokesčio jau išmokėta.

DAUGIABUČIO VIETA
Butas yra patogioje vietoje, šalia maisto prekių parduotuvės, netoliese vaikų darželis ir mokykla. Už 5 min einant pėstute miesto baseinas ir stadionas. Puiki ir strategiškai gera vieta užtikrins, kad jūsų gyvenimas būtų patogus ir pilnas įvairovės.

INFORMACIJA
Adresas: Vytauto g. 48, Varėna
Buto plotas: 51 kv.m.
Statybos metai: 1976 m., atlikta daugiabučio renovacija 2019 m.
Buto aukštas: 4 aukštas iš 5
Balkonas: Yra
Rūsys: Yra

Per brangu? Siūlykite savo kainą.
———————————————————————————————–

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra – Dzūkelis24
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Vytauto g. 21 (Antras aukštas)
* www.dzukelis24.lt
* www.agenturadede.lt

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button