Puikiai įrengtas 2 kambarių butas su visais miesto patogumais! Varėnos m.

37 500€
Objekto tipas: Butai

Aprašymas

Patrauklus pasiūlymas Varėnos miesto širdyje, adresu M.K. Čiurlionio g. 4. Šis daugiabutis įsikūręs šalia miesto parko, Norfos prekybos centro bei turgaus, dėl to būsimas savininkas turės prieigą prie visų reikalingų parduotuvių, institucijų ir poilsio, pramogų vietų.

Šis butas ekonomiškas, nedideli komunaliniai mokesčiai. Jį sudaro 2 kambariai, virtuvė, koridorius, vonia ir tualetas. Be to, butui priklauso rūsys, kur galėsite saugiai laikyti savo asmeninius daiktus.

Bute sudėti plastikiniai langai ir šarvo durys, butas tinkamas gyventi iš karto.

Taip pat norime pranešti, kad numatoma daugiabutį renovuoti, todėl ateityje jūsų investicija tikrai atsipirks! Ne tik būsto būklė ir išvaizda pagerės, bet ir jo vertė tik augs.

Šis butas tiks ne tik nuolatiniam gyvenimui, bet ir puikus pasirinkimas investuoti. Jūs galite lengvai išnuomoti šį butą už 150-200 Eur/mėn., suteikdami sau papildomą pajamų šaltinį.

INFORMACIJA

Plotas: 40 m²
Kambarių sk.: 2
Aukštas: 1
Aukštų sk.: 2
Metai: 1986
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis
Įrengimas: Įrengtas

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui
Tel. 862290042

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button