Komentarų: 1

Nekilnojamojo turto brokeris Varėnoje, Dzūkijoje

Sveiki, esu Mantas Radzevičius – nekilnojamojo turto agentūros „Dėdė”, įsikūrusios Varėnos mieste, direktorius. Šioje nekilnojamojo turto agentūroje dirbu nuo 2007 metų. Per visą darbo laiką teko susidurti su įvairiais iššūkiais parduodant, ieškant, nuomojant nekilnojamąjį turtą, teikiant NT paslaugas ar  padedant išspręsti teisinius reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Stengiuosi padėti savo klientams, kad patenkintas būtų tiek pardavėjas, tiek pirkėjas.

 Visus klientus, užsukančius pas mus konsultuoju nemokamai. Jeigu pats negebu išspręsti susidariusios situacijos, stengiuosi išlikusius klausimus ar problemas išsiaiškinti su kolegomis ir teisininkais, kad galėčiau padėti ir patarti klientui.

Kodėl verta kreiptis ?

* Sėkmingai dirbame nuo 2007 m.

* Ilgametė patirtis, daugybė sėkmingai įvykdytų sandorių, kasdieninis bendravimas su pirkėjais, pardavėjais ir kitais klientais. Visa tai ir daugiau padeda sėkmingai dirbti Dzūkijoje.

* Stengiamės suteikti kuo daugiau NT paslaugų. Jeigu neteikiame Jums reikalingos paslaugos – rekomenduojame kitą patikimą partnerį.

* Nemokamai konsultuojame nekilnojamojo turto klausimais.

* Dažniausiai Jūsų parduodamam nekilnojamajam turtui jau turime pirkėjų, nelaukiant kol jis atsiras iš skelbimo internete ar laikraštyje.

* Nuolat didėjanti ir atsinaujinanti pirkėjų ir pardavėjų kontaktų duomenų bazė.

 

Comments (1)

 • Sveiki

  Siam momentui domintu sandelio patalpos apie 500 m2 iki 2 eur/m2 aplynk Vilniu
  Taip pat gali buti Salcininkai, Varena, Panevezys

  Lauksim pasiulymo

  Pagarbiai
  Olegas
  +370 61919109

Call Now Button