Parduodamas 2 kambarių butas Vytauto g. 32, Varėnoje Varėnos m.

65 000€
Objekto tipas: Butai

Informacija

  • Miesto centras!

Aprašymas

Parduodame šiltą ir ekonomišką 2 kambarių butą Varėnos miesto širdyje, Vytauto g. 32. Šis butas yra 2 aukšte iš 5, puikiai tiks šeimai ar vyresnio amžiaus žmogui. Daugiabutis strategiškai geroje vietoje, netoli objekto yra visos reikalingos institucijos, parduotuvės, mokyklos, poliklinika ir kt. Daugiabutyje gyvena tvarkingi, ir draugiški kaimynai. Bute sudėti plastikiniai langai, šarvo durys. Buto išplanavimas leidžia sujungti virtuvę su miegamuoju, galimi ir kiti variantai.

Šis butas yra ne tik patogus, šiltas ir ekonomiškas, bet ir siūlo išskirtinę gyvenimo kokybę miesto centre. Susisiekite su mumis ir susipažinkite su šiuo puikiu pasiūlymu.

INFORMACIJA
Adresas: Vytauto g. 32, Varėna
Buto plotas: 51.37 kv.m.
Statybos metai: 1980 m.
Buto aukštas: 2 aukštas iš 5
Rūsys: Yra

Per brangu? Siūlykite savo kainą.
———————————————————————————————–

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra – Dzūkelis24
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Vytauto g. 21 (Antras aukštas)
* www.dzukelis24.lt
* www.agenturadede.lt

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button