Parduodamas 3 kambarių butas Matuizų kaime, Varėnos rajone Matuizų k.

Pasiūlymas negalioja!
Objekto tipas: Butai

Aprašymas

Pasiūlymas negalioja
Parduodamas 3 k. butas Matuizų kaime. Daugiabutis renovuotas, dėl to bute šilta žiemos metu, nedidelės sąskaitos už šildymą, kas daugeliui labai aktualu. Butas yra 4 aukšte iš 4. Jo plotas 57 kv.m.  Yra rūsys. Prie daugiabučio erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.  Bute reikėtų pasidaryti remontą, šiuo metu pakeisti langai į plastikinius, įstiklintas balkonas,  įdėtos šarvo durys, pakeistas vamzdynas.  Pro balkoną atsiveria nuostabus vaizdas (žiūrėti foto), jame tikrai patiks leisti vakarus prie kavos puodelio.

Gyvenimas Matuizų kaime, turi savo privalumų, kuriuos verta paminėti.  Matuizų kaimas yra apsuptas nuostabios gamtos. Aplink gausu miškų, ežerų ir pievų, kurios suteikia galimybių mėgautis laisvalaikiu, žygiais ar kitais gamtos malonumais. Vieta patiks tiems, kurie vertina ramybę ir natūralią aplinką.  Čia gyvenantys žmonės išvengs miesto triukšmo ir skubėjimo. Dažnai kaime gyvenimas yra pigesnis nei mieste. Maisto produktai ir kitos kasdieninės išlaidos yra mažesnės. Geras susisiekimas su Varėna, traukiniu, autobusu ar savo automobiliu, iki Varėnos tik 10 kilometrų.  Iki Vilniaus tik 70 km., kiekvieną dieną važiuoja traukiniai, autobusai. Matuizose yra maisto prekių parduotuvės, mokykla.

INFORMACIJA

Adresas: Varėnos r. sav., Matuizų k., Kalno g. 5

Buto plotas – 56 kv.m.

Aukštas – 4.

ATSTUMAI

Varėna – 10 km.

Vilnius – 70 km.

Per brangu? Siūlykite savo kainą.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button