Parduodamas namas Paupio g., Senosios Varėnos k.

120 000€
Objekto tipas: Namai

Aprašymas

Parduodamas namas su 8 arų sklypu. Objektas yra Senojoje Varėnoje, Paupio g.16. Vieta rami, iki pat namo geras privažiavimas. Iki Merkio upės apie 150 metrų, maisto prekių parduotuvės, picerija už 250 metrų. Namo bendras plotas su rūsiu 224 kv.m. Pirmas aukštas naujai suremontuotas, nauji virtuvės baldai. Antras namo aukštas paruoštas remontui. Antrame aukšte galime įsirengti jaukią terasą, tam yra daug vietos ant stogo (žiūrėti foto). Yra ūkinis pastatas.

Namas puikiai tiks šeimai, kuri nori turėti nuosavą kiemą ir erdvų namą. Iki Varėnos miesto centro tik 8 km, Vilniaus – 78 km., Druskininkų 53 km., Alytaus -44 km.

Pirkėjui galiu atlikti turto vertinimą reikiamai paskolai!

TURITE KLAUSIMŲ? PER BRANGU? SIŪLYKITE SAVO KAINĄ.
———————————————————————————————–
Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė” – www.agenturadede.lt

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra “Dėdė”
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Mus rasite: Parko g. 8, Varėnoje (antras aukštas)

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button