Parduodamas sodo namas su 8 arų sklypu sodų bendrijoje „Salovartė” Salovartės k.

25 000€
Objekto tipas: Sodai

Aprašymas

Puiki vieta poilsiui! Aplinkui brandūs miškai, už poros šimtų metrų teka Merkys, kuriame galėsite maudytis ar pažvejoti. O tik už 1,2 km. ežeras „Glėbas”. Glėbo ežeras garsėja švariu vandeniu, negiliais krantais ir žuvų gausa.

Parduodamas sodo sklypas su 31 kv.m. namu, sodų bendrijoje „Salovartė”. Sodo name sudėti plastikiniai langai, yra naujai pastatytas pečius, kuris šaltais vakarais sušildo visus namus. Vanduo iš sodų vandentiekio, yra šulnys, kuriame nuolatos yra vandens. Sklype pastatyta lauko pavėsinė, ūkinis pastatas. Sklypas nuo pagrindinio kelio nutolęs apie 900 m., geras privažiavimas vasarą ir žiemą. Kitais metais numatyta nutiesti asfaltuotą kelią. Sklypo plotas 8 a. Artimiausias vandens telkinys Merkys – 280 m., Glėbo ežeras už 1200 m.

INFORMACIJA
Adresas: Varėnos r. Salovartės k.
Sklypo plotas – 8 a.
Namo plotas 31 kv.m.

KOMUNIKACIJOS
Elektra.
Sodų vandentiekis.
Yra šulinys.
Lauko tualetas.
Veikia mobilus internetas nuo modemo arba telefono.

ATSTUMAI
Glėbo ežeras – 1.2 km.
Merkio upė – 280 m.
Varėna – 10 km.
Vilnius – 82 km.
Alytus 47 km.
Kaunas – 118 km.

Per brangu? Siūlykite savo kainą.
———————————————————————————————–

Varėnos nekilnojamojo turto agentūra
* Visos nekilnojamojo turto paslaugos
* Sėkmingai dirbame nuo 2007 metų
* Didelė patirtis ir sėkmingas bendradarbiavimas su klientais
* Gausus ratas potencialių pirkėjų Jūsų nekilnojamajam turtui

Susisiekti su brokeriu

Mantas Radzevičius

Nekilnojamojo turto agentūros "Dzūkelis 24" vadovas Mantas Radzevičius
Sveiki, esu Mantas Radzevičius, nekilnojamojo turto agentūros „Dzūkelis 24” vadovas. NT srityje dirbu nuo 2007 metų. Nekilnojamojo turto pirkimas – pardavimas, ne kasdienė procedūra – tai vienas didžiausių žmogaus gyvenimo finansinių sandorių, todėl šalia turi būti žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Dauguma mano klientų mane atranda per rekomendacijas, kas rodo, kad dirbdamas siekiu ne trumpalaikės naudos, o ilgalaikio bendradarbiavimo. Per savo darbo praktiką sukaupiau daug profesinės patirties, įgijau žinių, sužinojau daug vertingos informacijos, susipažinau su įvairiais specialistais, matininkais, notarais, advokatais ir kitais žmonėmis kurie susiję su NT rinka. Visas šias žinias ir pažintis, stengiuosi pritaikyti teikdamas kokybiškas paslaugas savo klientams.


    Call Now Button